Chipcounts Part II

111 Ahmet Yener D          40.600
112 Christian Troger A          11.150
113 Manuel Blaschke A          24.675
114 Dorde Jovanovic SRB          29.075
115 Jürgen Sternad A            4.950
116 Norbert Hölting D          18.225
117 Bela Riech D          41.250
118 Philip Parsons D            6.025
119 Thomas Hammerl A            6.950
110 Primoz Cimerman SVN            8.000
121 Michael Huber A          10.525
122 Baha Azad D          28.750
217 Wie Lu A          12.625
124 Thorsten Pegrin A          37.675
125 Johan Brolenius SW          19.900
211 Gabor-Endre Skrrinyar HU          11.950
127 Gerold Mittendorfer A          27.400
129 Marc Horisberger CH            9.775
120 Vlado Sevo A          23.825
215 Jürgen Sulzer A            4.350
132 Klaus Babota A          23.050
           8.500
134 Helmut H A          24.850
209 Jozef Cibicek SK          51.625
136 MT I          10.625
197 Fabio Contartese CH          29.200
138 Harry Casagrande A          19.925
139 Michaell Reisinger A            8.075
130 Nino Murati CH          25.150
142 Manuel Wutscher A          16.950
143 Slobodan Stanculovic A          15.050
144 Alphons Jäggi CH          12.850
145 Manuel Vögtlin CH          21.125
146 Michele Limongi I          26.150
147 Sigi Stockinger A          32.350
148 Alexander Stark A          26.125
195 Michael Deutsch A            8.725
140 Markus Feurle A          14.700
151 Marco Liesy D          15.550
152 Andreas Freund A          18.675
194 Hauke Heseding D            7.100
154 Alexander Steiinhanses D            4.400
155 David Trenkle D          14.525
156 Fabian Woiske D          44.775
157 Siyu Sha D          33.800
158 Micha Hödemaker NL            7.025
159 Stephan Glausch A          19.400
150 Dmitri Karpow D            7.350
161 Wilfried Haselmayer A            8.075
162 Johannsi D          12.050
163 Philipp Schimmerl A          49.525
164 Clemens Manzano A            6.750
193 Alex Rettenbacher A          49.425
166 Goswin Siemsen D          22.650
167 Andreas Funkl A          13.375
168 Anton Heinrich D          37.650
160 Erik Jaksche A          15.800
171 Beiyan Yu CHN          31.500
135 Julian Herold D          15.150
173 Andreas Fichtner D          22.275
200 Christian Kitzmüller A          26.150
175 Alexander Müller A          23.700
176 Quirin Zech D          25.025
198 Cailin Jin A          16.175
66 Gerald Karlic A          11.200
179 Philip Junghuber A          28.000
170 Gaboor Peteri HU          37.400
181 Waldemar Trost A          17.225
182 Haraald Thomaser A          28.300
221 Andreas Krause D          11.100
184 Josef Müll A          10.575
185 Alexander Eder A          31.250
196 Jules Ayoub D          43.200
210 Mikhail Smirnov RUS          29.125
213 Rüdiger Weber D          21.550
189 Friedrich Räz CH          26.375
180 Elmo D          44.100

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments